Ticaret Odası, üyelerinin istekleri doğrultusunda eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Katılımcıların keyifli zaman geçirdiği ve aynı zamanda profesyonel yaşamına ve özel hayatına katkı sağlayan Ticaret Odası eğitimleri oldukça ilgi görüyor. Geçtiğimiz Cuma akşamı yapılan Takım Çalışması eğitimine Meclis Başkanı Yusuf Dereli, Yönetim Kurulu üyesi İlkan Gülgün, Meclis üyeleri Ümit Yolcu, Levent Karavan, Oda üyeleri, çalışanları ve aileleri katıldı.

Eğitim Uzmanı İletişimci Dilek Selçuk tarafından Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimlerde oyunlar oynandı, takım çalışmasına örnek uygulamalar yapıldı.  

Eğitim sonunda Dilek Selçuk’a çiçek takdim eden Meclis Başkanı Yusuf Dereli, Selçuk’ta eğitim deyince akla Milli Eğitimden sonra Ticaret Odası’nın geldiğini söyledi. Eğitim konusunda Oda olarak çok önem veriyoruz. Üyelerimiz hangi konularda eğitim almak istediklerini bize iletiyorlar biz de ona göre eğitim takvimi hazırlıyoruz. Önümüzdeki aylarda farklı alanlarda yeni eğitimler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.